Souhrn novinek #5

Dokončený překlad, jeden nový a aktualizace

spellrogue road 96 čeština

 

Minulý týden Jetro oznámil překlad roguelike hry SpellRogue a tento týden je již ke stažení! Pokud chcete vyzkoušet tento zajímavý indie titul v češtině, neváhejte a stahujte zde.
 
Ralph Shepard se rozhodl přeložit atmosférickou adventuru Road 96, která vás zavede do nádherné krajiny se spoustou zajímavých příběhů a skvěle napsaných postav. Práce na překladu je v plném proudu a tak si toto dobrodružství budete moct co nevidět užít v češtině.
 
I nadále pracujeme na aktualizacích stávajících překladů, a jak již bývá zvykem, nejvíce se činil Jetro, který aktualizoval Songs of Conquest a Northgard. Nové verze se dočkal i deskový „dračák“ Demeo od Luc2ase.
 

herní překlady


 

Přírůstky již hotových překladů z PH

 
Do našeho již tak obsáhlého seznamu přibyl vynikající překlad Disco Elysium, na který dohlížel náš kolega a kamarád Paras, a to rovnou v jeho poslední aktualizované verzi 1.3.
 
Disco Elysium čeština
 
Další naše spřátelená duše, Flu, k nám přesunula překlady Siege Survival: Gloria Victis a This Land Is My Land, které tak s koncem PH nezaniknou.
 

Herní překlady

 

Novinky na webu a zajímavosti

 
Jak jste si mohli všimnout, na horní lištu jsme přidali stručný výpis novinek, který vás informuje o změnách stavu daných překladů. Tyto změny se týkají jak postupu v rozpracovaných projektech, tak i samotných verzí příloh ke stažení.
 
Vzhledem k tomu, že se nám databáze lokalizací utěšeně rozrůstá, rozhodli jsme se stránku s dlaždicemi překladů stránkovat. Pomocí prokliku na Další > se dostanete na naše starší díla.
 

Napsali o nás 

 
Na herním webu Zing vyšel článek, který zmiňuje naše rozpracované projekty. Pokud si ho chcete přečíst, najdete ho pod tímto odkazem.
 
zing herní překlady
 
Na závěr bychom vám chtěli poděkovat za neustále rostoucí zájem o náš web, který dokazují čísla návštěvnosti. Děkujeme!