Souhrn novinek #6

Aktualizace a postup u stávajících překladů

Jak již bývá zvykem, tak i tento týden vyšla aktualizace jednoho z Jetrových překladů, a to konkrétně pro Jurassic World Evolution 2 – počeštěno bylo nové DLC s hybridními dinosaury. Nejnovější verzi CZ stahujte odsud.


Rádi bychom vás informovali také o stavu svých aktuálních projektů. Luc2as pokročil s překladem RoboCop: Rogue City a v tuto chvíli je na nějakých 60 %. Nedávno založený Ralphův projekt Road 96 se za poměrně krátkou dobu vyšvihl na 40 % a Maykiho hutný překlad Banishers: Ghosts of New Eden je aktuálně na 22 %.


herní překlady


Nový člen skupiny

Kubinx

Kubinx

Minulý týden naše řady rozšířil známý překladatel z portálu PH s přezdívkou Kubinx, takže ho tímto vítáme mezi námi. Jeho hotové překlady jsou již na našem webu k dispozici. Jedná se konkrétně o Darksiders 3, Amnesia: Rebirth, Code Vein, Twin Mirror, Succubus, Terminator: Resistance, Kena: Bridge of Spirit, Thymesia, EDENGATE: The Edge of Life, Broken Pieces, Amnesia: The Bunker. V současné chvíli dokončuje svůj velký projekt Gotham Knights, který u nás samozřejmě nebude chybět.


Kubinx překlady


Setkání skupiny a statistiky

V nedávné době proběhl první výjezdový sraz vedení skupiny, kde jsme diskutovali o různých nápadech ohledně fungování, webu a dalších organizačních věcí, tak abychom vám přinášeli co nejlepší možný servis i v budoucnu. Už teď se těšíme na další srazy, na kterých se doufejme sejdeme ještě ve větším počtu. 

Náš web funguje poměrně krátce (45 dní). Za tuto dobu evidujeme více jak 20 000 návštěv, 15 000 stažení a počet překladů se nám aktuálně zastavil na čísle 130.  

Děkujeme podporovatelům jak samotného webu, tak i našich překladatelů a samozřejmě všem, kteří k nám pro nějaký ten překlad zavítali.

HP sraz