Souhrn novinek #12

Tři dokončené překlady a jeden předčasně uvolněný!

Prvním dokončeným překladem je lokalizace stealth adventury Ereban: Shadow Legacy, kterou si můžete stáhnout na profilu překladu. Druhým v pořadí je pak sci-fi adventura Return to Grace. Za těmito lokalizacemi stojí Kubinx, kterému se podařilo oba projekty dokončit za velmi krátkou dobu. Další bleskově dokončený překlad, jehož autorem je Andrewek, je adventurka od 11Bit Studios s názvem Indika. I tuto lokalizaci si můžete stáhnout na profilu překladu. 


Češtiny HP


 

Gotham Knights – předčasně uvolněn

Gotham Knights čeština

Dále tu máme obří projekt Gotham Knights, na kterém Kubinx strávil rok a půl svého volného času. V tuto chvíli se stále testuje  (hotovo z 25 %), ale Kubinx se rozhodl překlad uvolnit a požádat komunitu, aby mu případné chyby zasílala a tím překlad společnými silami doladili k dokonalosti. Citace: „Doufám, že s dotestováním Gotham Knights mi pomůže hráčská komunita. Rozhodl jsem se překlad uvolnit, protože byste na něj čekali ještě dlouho. Přeji zářivý a energický den!“


 

Aktualizace překladů

Nezaháleli jsme ani v oblasti aktualizací a updatů stávajících lokalizací. Ralph Shepard vydal update na atmosférickou adventurku Road 96, který zahrnuje opravy chyb, a měl by být finální. To samé se týká překladu RoboCop: Rogue City od Luc2ase. Updatu se dočkalo skvělé Disco Elysium - The Final Cut, což se neobešlo bez komplikací, ale nakonec je k dispozici ve verzi 1.5, a to jak pro PC, tak pro MacOS. Nebyl by to Jetro, kdyby nepřidal i on nějaký ten update, tentokrát se jedná o skvělou strategii Anno 1800. Posledním přírůstkem v řadě aktualizací je adventura Kona 2: Brume od Maykiho, kde byla přidána podpora pro verzi hry z GamePassu.

 


Češtiny HP


 

Poděkování

Závěrem bychom chtěli poděkovat za váš neutuchající zájem, všem, kteří nás podporují, a i těm, kteří nás neváhají kontaktovat ohledně chyb a tím nám pomáhají naše lokalizace zdokonalovat.

Děkujeme!

HP logo