Souhrn novinek #13

Dva dokončené překlady a jeden před dokončením!

 

Alone in the dark song of conquest čeština

Prvním dokončeným překladem, za nímž stojí Luc2as, je lokalizace hororové adventury Alone in the Dark, kterou si můžete stáhnout na profilu překladu. Nedávno vydaná strategie Songs of Conquest ve verzi 1.0 se dočkala rozšíření v podobě 4. kampaně, proto Jetro nelenil a dopřeložil zbývající část, stahovat můžete zde


 

REVEIL V TESTU

 

Reveil čeština

Reveil je hrou a psychologickým thrillerem vyprávěným z pohledu první osoby, který se zaměřuje na příběh, hádanky a průzkum. Překlad indie hororové adventury Reveil se dle Luc2ase blíží k závěru. Hra je přeložena a v době psaní tohoto článku finišuje testovaní, tudíž překlad bude co nevidět ke stažení. 


 

ALAN WAKE 2 – DLC NIGHT SPRINGS

 

Night Springs čeština

Někteří fandové Alan Wake 2 nepochybně zaznamenali víkendové vydání DLC Night Springs. Máme pro vás dobrou zprávu, Luc2as na něm již usilovně pracuje a vzhledem k tomu, že se nachází někde za půlkou, bude toto DLC zanedlouho hotové.


 

Aktualizace stávajících překladů

A jak již bývá zvykem, proběhly i některé aktualizace stávajících překladů. Andrewek aktualizoval Voidtrain, Jetro přeložil DLC pro SteamWorld Build a Luc2as updatoval lokalizaci své deskovky Demeo PC / VR.


Void Stmb Demeo updaty


 

Discord

Na našem Discord serveru vznikl kanál Projekty, kde můžete sledovat naše nově založené, dokončené a hlavně budoucí projekty, takže vám neunikne žádné důležité oznámení.

Děkujeme vám za přízeň!