Souhrn novinek #2

Nový přírůstek + aktualizace stávajících překladů

Zdravíme fanoušky her a překladů, přinášíme vám krátký souhrn dění v naší skupině za uplynulých sedm dní. Nezahálíme a neustále pracujeme jak na nových překladech, tak na aktualizacích těch stávajících. Během minulého týdne Andrewek dokončil překlad surrealistické survival akce jménem Voidtrain, na který se vrhl poté, co si s Jetrem zahrál v kooperaci demoverzi. :) Dále jsme připravili několik aktualizací: Luc2as vydal nový update pro perfektní souls rubačku Lies of PJetro dokončil práci na aktualizaci Songs of Conquest (pozn.: v době psaní tohoto článku už Jetro pracuje na další aktualizaci SoC) a poslední větší update je od dua Andrewek-Luc2as pro Jagged Alliance 3.


aktualizace češtiny


 

Napsali o nás

Začátkem tohoto týdne vyšel článek o naší skupině na herním webu Indian, a pokud vás zajímá jeho obsah, klikněte sem.

indian herní překlady


 

Vylepšení webu

Na webu jsme zprovoznili novou funkci, a to výpisy lokalizací za jednotlivé překladatele. Pod každou kartou překladu najdete TAG (např. Překlady Mayki), který vám vyfiltruje lokalizace od daného překladatele.

Závěrem opět numerické okénko. Celkový počet stažení se nám přehoupl přes 5500, přičemž mezi tři nejstahovanější překlady patří Lies of P, Anno 1800 a Jagged Alliance 3.

Děkujeme vám za neutuchající přízeň!