Souhrn novinek #8

Překlad ke stažení, další se testuje a aktualizace

Minulý týden jsme informovali o dokončení překladu Road 96 od Ralpha Sheparda. Po korektuře a testu je již ke stažení, tak můžete navštívit jeho profil a stahovat odsud. 


Herní překlady


Další novinkou a velkým projektem (1600 NS) se může pochlubit Kubinx, který po 16 měsících dokončil překlad Gotham Knights! Aktuálně probíhá testování, takže vydání této lokalizace už není daleko. Pokud by někdo z vás měl zájem přiložit ruku k dílu a pomoci s testováním, může se přihlásit na našem Discordu nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Ukázka překladu Gotham Knights:


 

Nebyl by to Jetro, kdyby nemusel vydat zase nějakou aktualizaci. Té se dočkal již tradičně titul Songs of Conquest a také hra Dune: Spice Wars, která obdržela DLC House Vernius of Ix a bezplatný update s hrdiny. Včera vyšel do Duny další update, a i ten už byl přeložen.

Dune čeština


 

Soutěž a její výsledky

Minulý týden jsme spustili soutěž o klíče na platformě Steam. Vaším úkolem bylo tipnout si počet normostran vybraných titulů. Obdrželi jsme celou řadu tipů, některé nám vyloudily úsměv na tváři, jiné odpovídaly realitě více, z čehož usuzujeme, že jste četli zadání pozorně a pravděpodobně objevili i naši menší nápovědu. 

Soutěž

Tři z vás byli velmi blízko, zde jsou výherci a jejich tipy:

adridosz7   –  4853
    u.l            –  4870
mraz.mmd  –  5001

Zajímají vás jednotlivé počty normostran a jejich celkový součet?

The Thaumaturge – 955 NS
Age of Darkness – 106 NS
Demeo VR – 168 NS
The Walking Dead: Saints & Sinners - Chapter 2: Retribution VR – 198 NS
Anno 1800 – 2310 NS
Jurassic World Evolution 2 – 1062 NS

Celkem 4799 NS

Vítězům blahopřejeme. 

Děkujeme všem za účast v soutěži a už teď se můžete těšit na další!