Souhrn novinek #7

Road 96 dokončen a aktualizace překladů

Road 96

Je to neuvěřitelné, ale je to tak, Ralph Shepard dokončil překlad atmosférické adventury Road 96, a to za dva týdny! V této chvíli překlad projde důkladnou korekturou, testováním a zanedlouho bude k dispozici ke stažení.

 


aktualizace češtin

Jako každý týden proběhla aktualizace jednoho z Jetrových překladů, tentokrát se jedná o hru Dyson Sphere Program, jejíž lokalizaci můžete stahovat zde. V plném proudu jsou také práce na posledním DLC pro Dune: Spice Wars, které vám Jetro přinese co nevidět. Další aktualizaci vydal Luc2as na deskové RPG Demeo PC / VR, a to jak pro PC, tak i VR verzi, kterou najdete na profilu překladu zde.


 

Soutěž - ukončena

herní překlady soutěž

 

Na tento týden jsme si pro vás připravili tipovací soutěž. O co se jedná a co můžete vyhrát? Níže naleznete odkaz na soutěžní formulář, kam napíšete svůj tip na to, kolik normostran (NS) textu obsahují uvedené hry, jejichž překlady jsme již dokončili nebo na nich aktuálně pracujeme. Stačí vyplnit e-mail, odeslat jedno číslo (součet normostran za všechny hry) a co nejvíce se přiblížit námi sečtenému počtu NS. Tři nejblíže tipující si budou moct vybrat vždy po jednom klíči, jehož aktivací na platformě Steam získají zvolenou hru. Na výběr je až 150 titulů rozdělených do tří skupin (vítěz vybírá ze skupin 1-3, druhý ze skupin 2-3 a třetí v pořadí z poslední třetí skupiny), v čele s 60eurovou kompletní edicí Nioh 2. Výsledky soutěže zveřejníme v následujícím souhrnu novinek. Abychom nezapomněli: na jedné ze záložek našeho webu najdete viditelně umístěnou malou nápovědu, která by vám mohla pomoct s výběrem vhodného počtu NS.

Soutěž skončila!