Souhrn novinek #3

Dokončený překlad, módy pro Rimworld a aktualizace

Vítejte u dalšího souhrnu naší skupiny za minulý týden... a že těch novinek není málo. Tou první je překlad od Maykiho, který byl včetně nezbytného testu dokončen v poměrně krátké době. Jedná se o mrazivou adventuru Kona 2: Brume a ke stažení překladu se dostanete přes daný profil zde. Do našeho seznamu překladů přidal Ralph Shepard své lokalizace módů pro Rimworld, které jsou přehledně sepsány v jednom profilu zde. Dalšího dokončení se dočkal od Jetra neustále aktualizovaný Songs of Conquest, jedná se o update na verzi 0.93.2, stahovat můžete zde.

 


češtiny do her


 

RoboCop a ukázka Banishers

Robocop čeština

Po delší odmlce a pracích na našich webových stránkách se vrací Luc2as s oznámením překladu akčního dobrodružství známého „plechového hrdiny“. Ano, jedná se o poměrně dobře hodnocenou hru RoboCop: Rogue City. A Mayki pokračuje v práci na svém větším projektu Banishers: Ghosts of New Eden, o čemž se můžete přesvědčit z přiložené ukázky.

Ukázka z překladu Banishers:

 


 

Pár zajímavostí na závěr...

O našich překladech se objevily zmínky na herním webu Zing. Pokud vás tyto články zajímají, můžete se na ně mrknout kliknutím na níže uvedené odkazy.

Kona 2: Brume  a  Banishers: Ghosts of New Eden

 

herní překlady zing

A v neposlední řadě jedna malá statistika. Naše stránky překročily milník 10 000 návštěv a v tuto chvíli nemáme jedinou lokalizaci, která by se nedočkala stažení.

Děkujeme!